Poprawa plagiatu

Poprawa plagiatu w pracach dyplomowych

Systemy antyplagiatowe, zwłaszcza JSA, są bezlitosne. Potrafią wykazać plagiat nawet wówczas gdy jesteśmy pewni, że go tam nie ma. Czasami poprawa plagiatu pochłania więcej czasu i nerwów niż samo jej pisanie. Warto wówczas skorzystać z profesjonalnej pomocy, fachowców od poprawy plagiatu.

Poprawa plagiatu - oferta

MGR Consulting posiada dział wyspecjalizowany w poprawie plagiatu w pracach magisterskich, licencjackich i dyplomowych. Od początku analizujemy i tworzymy najskuteczniejsze metody obniżania współczynnika plagiatu w pracach magisterskich czy dyplomowych. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje

Poprawa plagiatu w pracy licencjackiej

Poprawa plagiatu w pracy magisterskiej

Poprawa plagiatu w pracy dyplomowej

Poprawa plagiatu w pracy inżynierskiej

Poprawa plagiatu w pracy doktorskiej

Poprawa plagiatu w pracy MBA

Poprawa plagiatu - najczęstsze pytania

Wszystko zależy od współczynnika plagiatu oraz objętości pracy. Najczęściej poprawa plagiatu zajmuje nam od kilku do kilkunastu dni roboczych. Oczywiście przyjmujemy także poprawę plagiatu na CITO, o ile posiadamy wolne siły przerobowe. 

Cena poprawy plagiatu w pracy magisterskiej czy licencjackiej jest zależna również współczynnika plagiatu oraz objętości pracy. Koszt usługi zaczyna się od 500 PLN. Im wyższy współczynnik plagiatu z JSA tym droższa jego poprawa. 

JSA dopuszcza 25%  współczynnika plagiatu. Nie  mniej ma tu cos do powiedzenia jeszcze promotor. Zdarza się, że promotorzy żądają jeszcze niższego współczynnika. Dlatego poprawa plagiatu w naszym wykonaniu to walka o jak najniższy wynik. Najczęściej udaje nam się zejść poniżej 10 % .

Young businesswoman at work
Darmowa wycena w 15 minut

Pomoc w pisaniu prac magisterskich i licencjackich

Kontakt z nami

MGR Consulting

Infolinia: +48 509 643 012

Dział realizacji: +48 789 461 140